Европейско първенствои по футбол

Европейско първенство по футбол 2020 / 2021
Програма на Европейското първенство по футбол 2020 / 2021

Група Дата Час Град Отбор Резултат Отбор
А 11.06 22:00 Рим Турция 0-0 / 0-3 Италия
А 12.06 16:00 Баку Уелс 0-0 / 1-1 Швейцария
B 12.06 19:00 Копенхаген Дания 0-0 / 0-1 Финландия
B 12.06 22:00 Санкт-Петербург Белгия 2-0 / 3-0 Русия
Група Дата Час Град Отбор Резултат Отбор
D 13.06 16:00 Лондон Англия 0-0 / 1-0 Хърватия
C 13.06 19:00 Букурещ Австрия 1-1 / 3-1 Северна Македония
C 13.06 22:00 Амстердам Нидерландия 0-0 / 3-2 Украйна
D 14.06 16:00 Глазгоу Шотландия 0-1 / 0-2 Чехия
E 14.06 19:00 Глазгоу Полша 0-1 / 1-2 Словакия
E 14.06 22:00 Севиля Испания 0-0 / 0-0 Швеция
F 15.06 19:00 Будапеща Унгария 0-0 / 0-3 Португалия
F 15.06 22:00 Мюнхен Франция 1-0 / 1-0 Германия
B 16.06 16:00 Санкт-Петербург Финландия 0-1 / 0-1 Русия
А 16.06 19:00 Баку Турция 0-1 / 0-2 Уелс
А 16.06 22:00 Рим Италия 1-0 / 3-0 Швейцария
С 17.06 16:00 Букурещ Украйна 2-0 / 2-1 Северна Македония
В 17.06 19:00 Копенхаген Дания 1-0 / 1-2 Белгия
С 17.06 22:00 Амстердам Нидерландия 0-0 / 0-0 Австрия
Е 18.06 16:00 Санкт-Петербург Швеция 0-0 / 1-0 Словакия
D 18.06 19:00 Глазгоу Хърватия 0-1 / 1-1 Чехия
D 18.06 22:00 Лондон Англия 0-0 / 0-0 Шотландия
F 19.06 16:00 Будапеща Унгария 1-0 / 1-1 Франция
F 19.06 19:00 Мюнхен Португалия 1-2 / 2-4 Германия
Е 19.06 22:00 Севиля Испания 1-0 / 1-1 Полша
Група Дата Час Град Отбор Резултат Отбор
А 20.06 19:00 Рим Италия 1-0 / 1-0 Уелс
А 20.06 19:00 Баку Швейцария 2-0 / 3-1 Турция
С 21.06 19:00 Букурещ Украйна 0-1 / 0-1 Австрия
С 21.06 19:00 Амстердам Северна Македония 0-1 / 0-3 Нидерландия
В 21.06 22:00 Санкт-Петербург Финландия 0-0 / 0-2 Белгия
В 21.06 22:00 Копенхаген Русия 0-1 / 1-4 Дания
D 22.06 22:00 Лондон Чехия 0-1 / 0-1 Англия
D 22.06 22:00 Глазгоу Хърватия 1-1 / 3-1 Шотландия
Е 23.06 19:00 Санкт-Петербург Швеция 1-0 / 3-2 Полша
Е 23.06 19:00 Севиля Словакия 0-2 / 0-5 Испания
F 23.06 22:00 Мюнхен Германия 0-0 / 0-0 Унгария
F 23.06 22:00 Будапеща Португалия 0-0 / 0-0 Франция
1/8-1 26.06 19:00 Амстердам Уелс 0-1 / 0-4 Дания
1/8-2 26.06 22:00 Лондон Италия 0-0 / 2-1 Австрия
1/8-3 27.06 19:00 Будапеща Нидерландия 0-0 / 0-2 Чехия
1/8-4 27.06 22:00 Севиля Белгия 1-0 / 1-0 Португалия
1/8-5 28.06 19:00 Копенхаген Хърватия 1-1 / 3-5 Испания
1/8-6 28.06 22:00 Букурещ Франция 0-1 / 3-3 / 4-5 Швейцария
1/8-7 29.06 19:00 Лондон Англия 0-0 / 2-0 Германия
1/8-8 29.06 22:00 Глазгоу Швеция 1-1 / 1-2 Украйна
1/4-1 02.07 19:00 Санкт-Петербург Швейцария 0-1 / 1-1 / 1-3 Испания
1/4-2 02.07 22:00 Мюнхен Белгия 1-2 / 1-2 Италия
1/4-3 03.07 19:00 Баку Чехия 0-2 / 1-2 Дания
1/4-4 03.07 22:00 Рим Украйна 0-1 / 0-4 Англия
Група Дата Час Град Отбор Резултат Отбор
1/2-1 06.07 22:00 Лондон Италия 0-0 / 1-1 / 4-2 Испания
1/2-2 07.07 22:00 Лондон Англия 1-1 / 2-1 Дания
Финал 11.07 22:00 Лондон Италия 0-1 / 1-1 / 3-2 Англия
Използваме "бисквитки". Научете повече. Затвори